רשימת בתי הספר באשדוד

בתי ספר יסודיים - ממלכתי

בתי ספר יסודיים - ממלכתי דתי

בתי ספר על יסודיים - ממלכתי

בתי ספר על יסודיים - ממלכתי דתי

מוסדות ללמודי המשך

חרדי מוכר

בתי ספר יסודיים - ממלכתי

 

שם המזכירה

מס' פקס

מס' טלפון

שם המנהל/ת

רובע

כתובת

שם ביה"ס

מס'

ליזט אלגרט

8664835

8654550

שוש מחדון

טו

כ. שני שלב

אופק

       1.     

שי אתי

8567121

8525403

פנינה לוי

ב

הרב קוק

אחדות

       2.     

תמר לוי

8525001

8525001

אבריאלה וייסמל

א

זבוטינסקי

אילנות

       3.     

דרעי שוש

8655907

8655137

משה גרופר

י

המייסדים

אלונים

       4.     

מזל אסולין

8654452

8642917

שוש אינציקובסקי

י

העליה

אמירים

       5.     

גלי זליבנסקי

8651603

8552443

יפה שטילמן

ד

הרב שאולי

ארזים

       6.     

שלומית קטן

8655266

8651025

שושנה אלגזר

ט

פתח תקוה

אשכול

       7.     

סוניה אמבלם

8531975

8531975

פנינה בן זקן

א

הארז

גאולים

       8.     

לאה זוהר

8552445

8552445

דורית תפוחי

ד

הרב שאולי

הדר

       9.     

קלריס אלימלך

אין

8663303

לינדה הללי

הקריה

העצמאות

היובל

     10.   

אלקראט ליזט

8524878

8524878

מורדכי שלי

ג

חטיבת הנגב

המגנים

     11.   

אלטיט איריס

8661506

8554505

תמי חיון

ו

א. שפירא

הראל

     12.   

אילה מרגליות

8663795

8640650

זוהר רונית

יא

הרי גולן

חופית

     13.   

מזל זונטג

8657679

8540245

דיצה קרן

יא

כנרת

נוף ים

     14.   

יהודית אקוקה

8520844

8567373

ציפי ליבנת

ב

הנריטה סולד

ניר

     15.   

לוי אירין

 

8565340

מקס לוי

ג

שד' עוזיהו

עלומים

     16.   

דינה דרז'י

8654775

8556333

איטה ברטוב

ח

שד' הפרחים

צמח א'

     17.   

רחל שטיין

8655152

8551355

חיה רז

יא

חרמון

צפרירים

     18.   

אנט מור יוסף

8657768

8552499

יוספה אברמוביץ

ה

משה א' עזרא

רננים

     19.   

עליזה כהן

8648034

8552042

מירי גרינבאום

ד

בן אליעזר

רעים

     20.   

גלית בן שטרית

8654283

8646501

שושנה בן שמעון

יג

המלך חזקיה

רתמים

     21.   

בנישו ליאת

 

8552325

בלומה שוורץ

ה

שמואל הנגיד

שז"ר

     22.   

מלכה שריקי

8646138

8646136

יפה שמואלי

יג

רחבעם

שקד

     23.   

וידל שושנה

8647695

8553999

אטי זכריה

ו

הרב מ. חורי

שקמים

     24.   

 

אין

8652463

אתי ניצן

 

ח. משה שפירא

מת"י

     25.   

אדרי יפה

אין

722619-052

לידיה אוחנה

 

 

טו חדש

     26.   

 


בתי ספר יסודיים - ממלכתי דתי

 

שם המזכירה

מס' פקס

מס' טלפון

שם המנהל/ת

רובע

כתובת

שם ביה"ס

מס'

בן חמו יעל

8664782

8645887

אילנה אוחיון

י

קק"ל

אריאל

       1.     

סנדרה תורג'מן

8664782

8656001

נעמי אדרי

ט

ראש פינה

דביר

       2.     

ריטה בוכריס

8543058

5685609

8666433

סימה לוי

יא

הרי גולן

הרא"ה

       3.     

אתי עברון

אין

8541249

אסתר כהן

הקריה

העצמאות

הקריה

       4.     

מרטל חזן

8525405

8649504

רבקה גור ארי

יג

ברק בן אבינועם

חב"ד

       5.     

חני גלי

8656548

8555266

יצחק כרמי

ב

קיבוץ גלויות

חזון יעקב

       6.     

אתי לוי

8652873

8555020

יצחק אדרי

ו

ש. בן יוסף

יד שבתי

       7.     

בן שטרית רחל

8520697

8525405

אסנת לוי

א

מנחם מנדל

יהל"ם

       8.     

ג'קלין גולדברג

8567447

8525404

אהרון חמדני

ב

אבן גבירול

מוריה

       9.     

אפריאט רבקה

8523207

8523207

אשר חיון

ג

חטיבת הנגב

מירון

     10.   

בן שבת דינה

8658642

8521148

רבקה בכרי

ג

שד' עוזיהו

מעלות

     11.   

שולה אליהו

8656203

8551890

אבי חזן

ח

שד' הפרחים

צמח ב'

     12.   

אינה באזשוילי

8657810

8554999

ישראל יפת

ד

המפרש

שח"ר

     13.   

חנה נקש

8655661

8555075

שלום ניסן

ו

דב גור

שילה תורני

     14.   

 

 


בתי ספר על יסודיים - ממלכתי

 

שם המזכירה

מס' פקס

מס' טלפון

שם המנהל/ת

רובע

כתובת

שם ביה"ס

מס'

תקוה גרשון

8521602

9521255

רוז'ה בהר

א

הראשונים

אורט ימי

       1.    

רחל בן לולו

8660947

8656584

אסתר כהן

יא

נחל שניר

חט"ב יא

       2.    

בן שבת מסדה

8556644

8554745

אפרים משה

ה

ברנר

מפתן חרמון

       3.    

שרה כהנה

8562127

8-8532116

ורדה לוי

ב

מורדי הגטאות

מקיף א

       4.    

מלכה ישראל

8652860

8551127

שולמית מג'יאר

ד

קרן היסוד

מקיף ג

       5.    

מרים הראל

8542828

8551131

רמי נעים

ה

ביאליק

מקיף ד

       6.    

קלינגר רעיה

8543076

8551234

יעקב לוי

ח

הרותם

מקיף ה

       7.    

רותי בלטמן

8542888

8640555

לנסברג רפי

יא

חרמון

מקיף ו

       8.    

זהבה סבג

8540890

8655636

אסתר פילוס

הקריה

העצמאות

מקיף ז

       9.    

חנה אוחנה

8656075

8656917

רוסיטה גולדשמיטד

יג

ברק בן אבינועם

מקיף ח

     10.  

לינהרד דבורה

8533510

8533510

שמואל יונגר

א.ת.

האורגים

עמל - מכללת יעד

     11.  

איטח מזל

8564346

8524990

יוסף אסולין

א.ת.

העבודה

עמל ע"ש מ. קול תיכון טכנולוגי

     12.  

 

בתי ספר על יסודיים - ממלכתי דתי

 

שם המזכירה

מס' פקס

מס' טלפון

שם המנהל/ת

רובע

כתובת

שם ביה"ס

מס'

דליה דנינו

8651596

8651029

שלמה רביב

ט

פתח תקוה

אולפנה

       1.    

שרה בוקובזה

8525474

8533802

יהודה שראל

ב

מורדי הגטאות

מקיף ב

       2.    

איריס איפרגן

8524554

8524554

יצחק אלמליח

 

ניר גלים

נווה הרצוג

       3.    

 

מוסדות ללמודי המשך

 

שם המזכירה

מס' פקס

מס' טלפון

שם המנהל/ת

רובע

כתובת

שם ביה"ס

מס'

אילנה בירוטקר

 

8534595

בתיה כהן

ב

זבוטינסקי

אוניברסיטה הפתוחה

       1.    

 

 

8559882

זהבה סגל

הקריה

העצמאות 54

המרכז להשכלת מבוגרים

       2.    

מימי ארובס

 

8534886, 8523155

יוסי מויאל

ב

זבוטינסקי

מכללה טכנולוגית

       3.    


 

חרדי מוכר

 

שם המזכירה

מס' טלפון

שם המנהל/ת

רובע

כתובת

שם ביה"ס

מס'

 

8560760

הרב עובדיה דהן

ב

סטרומה

אורית מרים

       1.     

 

451237-052

הרב עובדיה דהן

ג

חפץ חיים

בית יוסף

       2.     

 

8653720

הרב א.מ. אולבסקי

ז

א. בן הורקנוס

בית יעקב חסידי

       3.     

8649332

ח

הכלנית

 

8535219

הרב אפרים וובר

ג

חטיבת הנגב

בית מלכה

       4.     

 

8523257

הרב חיים אפשטיין

הרב אריה הורוביץ

ג

יצחק הנשיא

בני אברהם

       5.     

 

8520838

הרב מאיר עמר

ג

חפץ חיים

בני עליה

       6.     

 

8560733

הרב י. שיטרית

ג

יצחק הנשיא

החיד"ה

       7.     

 

8533913

הרב דוד פולק

ג

הרמ"א פונוביץ'

חדר הרב

       8.     

 

8550417

הרב י. קראם

ה

ברנר

חורב

       9.     

 

8535219

הרב אפרים וובר

ג

חטיבת הנגב

חסידי בעל"ז

     10.   

 

8524013

הרב שמואל גולדברג

ג

חטיבת הנגב

לב שמחה גור

     11.   

 

8531035

הרב פנחס קריספין

ג

אחיעזר

מורשה

     12.   

 

8652223

הרב חיים פינטו

ה

ברנר

נאות אסתר

     13.   

 

8544870

הרב ג. ריבוח

ז

רשב"י

נחלת מאיר

     14.   

 

8551889

הרב שאול דולינגר

ח

רקפת

קרית חינוך לבנים (א - יב)

     15.   

 

8527812

הרב חנוך זייברט

ו

אבוחצירא

שובו

     16.   

 

8569167

הרב שמעון הכהן

א

ההסתדרות

תהילה לדוד

     17.   

 

8649332

הרב חנוך זייברט

ח

הכלנית

ארשת ישראל

     18.   

 

8532179

הרב פנחס קריספין

ג

ק. אברמסקי

בית הלוי

     19.   

 

8522931

הרב שמואל קרליבך

ב

יצחק הנשיא

בית יעקב אבות (ז-יב)

     20.   

 

8566872

הרב אברהם שובקס

ג

האדמו"ר מבעל"ז

בית מורדכי

     21.   

 

8525570

הרב יוסף קפלושניק

ג

חטיבת הנגב

בית ישראל

     22.   

 

231038-050

הרב יוסף קפלושניק

ז

יוחנן בן זכאי

ישיבת גור-אהל דב

     23.   

 

8521005

הרב אליעזר כהנמן

ג

פונוביץ'

ישיבת גורנא

     24.   

 

8521005

הרב דוד רויטמן

ג

פונוביץ'

ישיבת וולקומיר

     25.   

 

8648444

הרב חיים פינטו

ה

ברנר

נאות שמחה

     26.   

 

8562549

הרב שמואל איינפלד

ג

שד' האדמו"ר מפיטסבורג

צדקת יוסף

     27.   

 

8660396

הרב מנדל אייזנברג

ז

יוחנן בן זכאי

צמח צדיק ויזניץ'

     28.